RESURSE UMANE 2018-2019

RESURSE UMANE

AN ȘCOLAR 2018-2019

 

SmileCONDUCEREA ȘCOLII

DIRECTOR - PROF. DR. TIBERIU CIOBANU

DIRECTOR ADJUNCT - PETRENCIUC LILIANA-FLORINA

CONSILIER EDUCATIV - ȘUȘOI ALINA

SmilePERSONAL DIDACTIC

LIMBĂ ȘI COMUNICARE

LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ - BERINDEI LAURA - GRADUL I; BUCHERT ALINA – GRADUL I; BRIHĂCESCU DENISA – GRADUL I; MUREȘAN ADRIANA - GRADUL I; TUDORAN MEDEEA – GRADUL II

LIMBA ENGLEZĂ - STOICEVICI MARIUS – GRADUL I; BOBOC ANCA – GRADUL II; VĂCĂRESCU ANDANA - DEFINITIV

LIMBA FRANCEZĂ - TELESCU MARIA – GRADUL I; BUCHERT ALINA – GRADUL I

LIMBA GERMANĂ - DARĂU RODICA – GRADUL I; CRIȘAN PATRICIA - GRADUL I

LIMBA LATINĂ - STURZA NICOLETTA – GRADUL I

MATEMATICĂ ȘI ȘTIINȚE ȘI TEHNOLOGII

MATEMATICĂ - LUPULESCU DAN – DOCTOR; RUJAN CORINA – GRADUL I

FIZICĂ - TUDOR CODRUȚA – GRADUL I

CHIMIE - GHERBAN LAVINIA – GRADUL I

BIOLOGIE - DINCĂ IULIANA – GRADUL I

EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ - BAKOŞ ETELCA – GRADUL I

TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI ȘI A COMUNICAȚIILOR - LUPULESCU DAN – DOCTOR; DIACONESCU FLAVIA - GRADUL I; IVAȘCU-ILICI SILCA - GRADUL I 

OM ȘI SOCIETATE

ISTORIE - CIOBANU TIBERIU – DOCTOR; NASTA ADINA  - DOCTOR; GRECU CRISTINA –DEFINITIV

GEOGRAFIE - MANEA MIRELA – GRADUL I; VELCOTĂ VIORICA – GRADUL I

RELIGIE - ȘUȘOI ALINA – GRADUL I

CULTURĂ CIVICĂ - LALESCU ADRIAN – GRADUL II

GÂNDIRE CRITICĂ - PETROV AMALIA – GRADUL I 

FILOSOFIE; LOGICĂ, ARGUMENTARE ȘI COMUNICARE - PETROV AMALIA – GRADUL I

ECONOMIE; EDUCAȚIE ANTREPRENORIALĂ - GAŞPAR CARMEN – GRADUL I

PSIHOLOGIE - GHERMAN RAMONA – DEFINITIV; NAGY IASMINA - GRADUL II

SOCIOLOGIE; STUDII SOCIALE - LALESCU ADRIAN – GRADUL II

CONSILIERE, ARTE, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT

PROFESOR ITINERANT - LEAHU MICHAELA – GRADUL I

EDUCAȚIE PLASTICĂ - GRIGORESCU CONSUELA – DEFINITIV; CERTEJAN COSMIN – DEFINITIV

EDUCAȚIE MUZICALĂ -  ŞPILCA VIORICA – GRADUL II

EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT - FOTA LUCIAN – GRADUL I; IVAN PAUL – DEFINITIV

EDUCATORI

Grupa mică A - FLOCA IULIA – DEBUTANT;  POPUȚE MELISA – DEBUTANT

Grupa mijlocie A - PETRENCIUC LILIANA – GRADUL I;  BENEA LOREDANA – GRADUL I 

Grupa mijlocie B - AIPĂTIOAEI MARIA – DEFINITIV; HERDI-MARTA ANDREEA – DEBUTANT

Grupa mare A - BUDA MINODORA – GRADUL I; VÎȘCU CORINA – GRADUL I

Grupa mare B - CURUȚI LAURA – GRADUL I

ÎNVĂȚĂTORI

Clasa pregătitoare - AGAPIE ELENA – GRADUL I

Clasa I - COȘARIU DELIA – GRADUL I 

Clasa a II-a - DRĂGAN TITUS – GRADUL I 

Clasa a III-a - CATARGIU SIMONA – GRADUL I 

Clasa a IV-a - SINCU CRISTINA – DEFINITIV 

DIRIGINȚI

Clasa a V-a -  ȘUȘOI ALINA

Clasa a VI-a - BOBOC ANCA 

Clasa a VII-a - TUDOR CRISTINA

Clasa a IX-a F - MANEA MIRELA

Clasa a IX-a ŞS1 - NASTA ADINA

Clasa a IX-a ŞS2- LUPULESCU DAN

Clasa a X-a F - STURZA NICOLETTA 

Clasa a X-a ŞS1 - MUREȘAN ADRIANA 

Clasa a X-a ȘS2 - BUCHERT ALINA 

Clasa a XI-a F - DINCĂ IULIANA

Clasa a XI-a ŞS1 - TELESCU MARIA

Clasa a XI-a ŞS2 - GRECU CRISTINA

Clasa a XII-a F - TUDORAN MEDEEA

Clasa a XII-a ŞS - STOICEVICI MARIUS

SmilePERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

SECRETAR ȘEF - ZBERCEA MIHAELA

ADMINISTRATOR FINANCIAR ȘEF - MIAT GINA CORNELIA

ADMINISTRATOR PATRIMONIU - PETCU PAUL

INFORMATICIAN - EREMI DANIELA

BIBLIOTECAR - ȘOANCĂ IONELA

 SmilePERSONAL NEDIDACTIC

ÎNGRIJITOR - RĂDĂCINĂ LICA; TISMONAR LĂCRĂMIOARA; VERNICU DANIELA; POPA MARIA; OPREA HERMINA, TĂTĂRCAN FLORENTINA, MAGHIER ZSUZSANNA (cumul 1/2 normă), MAIER DORINA (cumul 1/2 normă)

MUNCITOR - MAGHIER ZSUZSANNA; MAIER DORINA; EREMI DANIEL

PAZNIC NOAPTE - UNTARU DUMITRU; MILINCU IONEL